Valuta : 

Kleurrijk en elegant The Virgin Blue by Tracy Chevalier avEuq6Mr

  • Model: avEuq6Mr
  • 2470 aantal op voorraad

€6.26

In winkelwagentje:

Van de auteur van de internationale bestseller Girl with a Pearl Earring is dit historische fictie op zijn best en perfect voor liefhebbers van Rose Tremain Kate Morton en Sarah Waters. Het meeslepende verhaal van twee vrouwen geboren vier eeuwen uit elkaar en de voorouderlijke erfenis die bindt hen. Ella Turner doet haar best om te passen in de kleine closeknit Gemeenschap van LislesurTarn. Ze zelfs verandert haar naam terug naar de zaak-Tournier en de roest uit haar middelbare school Frans klopt. Maar ik